Orion 700 řídící jednotka

Šetřete peníze - regulujte vytápění řídicí jednotkou Orion 700.

Nízké účty za energie

a větší komfort. Díky využití radiových signálů, může Orion 700 kontrolovat většinu zdrojů elektrického vytápění a další elektrické spotřebiče. Orion 700 posílá signály svým vlastním přijímačům, které vypínají a zapínají spotřebiče nebo udržují úroveň přednastavené teploty. Takto Orion redukuje spotřebu energie a dosahuje optimálního vnitřního pohodlí. Jednoduše si zvolíte nastavení, které vám vyhovuje a ostatní necháte na Orionu 700, 24hodin denně, 7 dní v týdnu.

Jednoduché ovládání

Systém NOB0 700 je snadno ovladatelný a zároveň velmi propracovaný, protože automaticky snižuje teplotu v noci nebo v době, kdy jste mimo domov. A to vše se děje aniž byste vy sami museli obíhat a regulovat všechny termostaty nebo radiátory vypínat a pak znovu zapínat. Dále vedle většího teplotního komfortu získáváte s využitím systému také jistotu, že osvětlení a další spotřebiče jsou zapnuty nebo vypnuty přesně tehdy, kdy mají.

Kolik můžete ušetřit

Testy ukázaly, že využíváním systému kontrolující energii, lze snížit její spotřebu až o 25%, samozřejmě je nutné zohlednit jaká teplota je pro vás a váš domov ideální a také jak dobrá je izolace domu. Test byl založen na průměrné spotřebě energie budovy s izolací, která odpovídá nejnovějším standardům. Musíme zohlednit také proměnné jako náklady na jednotku dodávané energie. Pokud platíte vysoké účty za elektřinu vaše úspory mohou být výrazné. Každopádně i když budete normálně topit a vaše domácnost bude plně v provozu, s Orionem 700 začnete spořit okamžikem jeho instalace.

Stále je někdo doma

Pokud budete mimo domov, můžete si například nastavit, aby se vaše osvětlení zapnulo a vypnulo v různých časových intervalech, aby to vypadalo, že je stále někdo doma. Pro ještě lepší efekt, můžete kombinovat nastavení osvětlení se zapínáním a vypínáním rádia a sterea.

ORION 700 se o vše postará.

První věc, kterou je třeba udělat je nastavení vybrané teploty pro každý pokoj podle frekvence jeho využití: během dne, v noci, v době, kdy jste v práci nebo pryč na víkend. Pak se rozhodněte, kdy je třeba mít zapnuté nebo vypnuté venkovní a vnitřní osvětlení, jetsli se rádi budíte tak, že vám začne hrát rádio a jestli byste chtěli, aby na vás ráno čekala čerstvě uvařená káva.

Provoz a rozhraní

Orion 700 vysílá radiové signály svým přijímačům tak, aby ty pak zaply nebo vyply spotřebiče nebo udržely teplotu na přednastavené úrovni podle vašeho přání. Systém je velmi pružný a umí zvládnout řídit až 100 zón fungujících nezávisle na sobě. Orion 700 má velké rozhraní a všechny jeho přijímače fungují současně i jako vysílače, které si automaticky předávají Signály mezi sebou.

Přijímač

Přijímač může být umístěn do radiatorů, elektrické zástrčky nebo do rozvaděče. Každý přijímač má své vlastní unikátní číslo, díky kterému přesně odešle signál tomu kterému konkrétnímu spotřebiči.

Tato kombinace příjimače a termostatu může být snadno umístěna do Nobo radiátorů.

Zažijte celý efekt s NOBO radiátory

Orion 700 umí řídit jakýkoli typ elektrických radiátorů a elektrických spotřebičů!. Nicméně největšího efektu energetické úspory a účinnosti tohoto systému dosáhnete pouze v kombinaci s radiátory NOB0. Duální termostaty v NOB0 radiátorech jsou speciálně uzpůsobeny přijímat kontrolu Systému Orion 700. Toto vám umožní snížit teplotu na hranici efektivnosti, aniž byste radiátory museli zcela vypínat. Toto zabraňuje výrazným fluktuacím teplot, což znamená, že s nižší spotřebou energie je možné obnovit příjemnou teplotu pokoje.

Dvousměrná komunikace

Přijímač zaznamená ukončení úlohy a pošle oznámení o stavu zpět svému vysílači. Tímto si Orion 700 stále kontroluje a prověřuje, že přijímač odpovídá na každý jeho signál.

Přehled přijímačů:

RSX 700 - přijímač k umístění do rozvaděče - do 16A
RS 700 - přijímač umístěný do el.krabice - do 10A
RCE 700 - přijímač pro elektrickou zásuvku - do 10A

Technická specifikace - Orion 700

Voltáž: 230 - 240 VAC
Jmenovitý proud: 80mA
Bezpečnostní třída: IP 20
Rychlost přenosu:868,4MHz
Měřítko (l/h/w): 180/113/46mm bez základu - podstavce

NOBO Electro má certifikát ISO 9001 (kvalita) a ISO 14001
(nezávadnost životnímu prostředí).

15 518,25 Kč