Bojlery pro každou domácnost

Ať už máte malý či velký byt, dům, chatu, doma vás žije pět, dva či jeden, každý z nás si rád užije komfort teplé vody kdykoli potřebuje. OSO je tu i pro zákazníky, kteří hledají bojler vhodný pro připojení na alternativní zdroj tepla, ať už na solární panely či k tepelnému čerpadlu. Naše bojlery jsou také vhodné ke kombinaci ohřevu vody pro vytápění i běžnou domácí spotřebu. Bojlery OSO vám zaručí zásobu teplé vody přesně dle vašich potřeb.

Stačí si vybrat ten pravý.


Projděte si v klidu naší nabídku bojlerů. S výběrem vám velmi rádi pomůžeme osobně na naší prodejně nebo nás neváhejte kontaktovat na telefonu 602 490 843 a emailu stanislav.hajdusek@pragonordpraha.cz.

Bojlery série SAGA

Nepřekonatelný výkon a nadčasový design.

Bojlery z nerezové oceli ze série SAGA jsou vhodné pro vaši domácnost, chatu či rekereační objekt. Jsou vybaveny elektrickým ohřevem a i v krátkém čase zajistí horkou vodu v potřebném množství. Bojlery z této řady je možné instalovat připevněním na stěnu nebo umístit jako stojící ohřívač vody. Mají nadčasový design a důmyslně uspořádáné komponenty - např. umístění rozvodných trubek a přípojek v horní části bojleru. Vysokou kvalitu bojlerů SAGA zajišťuje špičkový technologický výrobní proces a výběr těch nejlepších materiálů. Oproti jiným bojlerům těmi ze série SAGA dosáhnete, díky perfektním izolačním vlastnostem, značných úspor energie a dostatek horké vody (75 ° C).  Některé typy bojlerů SAGA lze připojit také k solárním panelům a dalším alternativním zdrojům tepla (tepelné čerpadlo).

V sérii SAGA vybírejte z těchto produktů.

SAGA S

Bojler vhodný k instalaci do všech prostor s připevněním na stěnu nebo jako stojící ohřívač vody. Díky namontovaným vstupům 1/2" lze připojit k solárním panelům.

Dostupný v několika provedeních o objemu 150 - 300L, vhodný pro 2,5 - 5,5 osob.

SAGA EXPANSION

Bojler, který má unikátní design a vestavěnou expansní nádobu. Díky ní je vhodný pro domácnosti, protože zaručí minimální ztráty teploty vody a dosáhne úspory až 2300L/rok.

Model SE je standardně vybaven zařízením INCOTEC zajišťující odolnost oproti tvrdé vodě a je možné ho napojit na solarni panely.

Dostupný v provedení o objemu 200L a vhodný pro 3,5 osoby.

SAGA EXPRESS SX

Bojler vhodný do místnosti s omezeným prostorem a požadavkem na zvýšenou a rychlou dodávku horké vody (až 3xrychlejší než jiné bojlery). Možnost připojení na solární panely. S využitím směšovacího ventilu dosáhnete maximálního průtoku teplé vody 0,7l/s.

Dostupný v několika provedeních o objemu 150 - 300L, vhodný pro 3,5 - 6,5 osob.

SAGA COIL

Je vyroben pro zákazníka s požadavkem kombinovat bojler a nádobu pro alternativní ohřev pomocí soláru. Výrobcem je dodáván se systémem INCOTEC, ponornou topnou tyčí jako zálohou. Všechna připojení a ventily se nacházejí v horním části SX pro snadnou instalaci a přístup.
Dostupný v několika provedeních o objemu 150 - 300L, vhodný pro 3 - 6 osob.


Unikátní bojlery se speciálními vlastnostmi

NANO

Plná kapacita horké vody do 8minut. NANO je vhodný tam, kde je zdroj horké vody (bojleru) ve větší vzdálenosti. Montuje se pod kuchyňskou linku v horizontální nebo vertikální poloze. S kapacitou 12l 40°C teplé vody je vhodný pro kuchyňské využití, mytí rukou atp.

NANO se dodává s 3 kW topnicí, díky které získáte do 10 minut horkou vodu o  teplotě 40°C v objemu 75l.

VERSA V

Štíhlý bojler, který snadno nainstalujete na stěnu i podlahu. VERSA V je vhodný bojler do všech malých prostor. Teplota vody je dle směrnic EU nastavená na 65°C pro objemy 70 / 90 / 120 L a 70°C pro objemy 30 a 50 L. Teplotu vody lze regulovat i manuálně až na 75°C pomocí směšovacího ventilu s maximálním průtokem do 0,7l/sec.

Dostupný v několika provedeních o objemu 30 - 120L, vhodný pro 1 - 2,5 osoby.

WALLY

Štíhlý bojler s příslušenstvím ve spodní části s/bez směšovacího ventilu. Instaluje se na stěnu (držák je součástí balení) a má krytí     IP 44. Na základě nařízení EU je z továrny má nastavenu teplotu vody na 65°C. Pro zvýšení kapacity boileru si lze nastavit teplotu až na 75°C pomocí termostatu, který je
součástí zařízení.

Dostupný v několika provedeních o objemu 30 - 120L, vhodný pro 1 - 2,5 osoby.

Bojlery série DELTA

To jsou bojlery s elektrickým ohřevem s možností připojení na alternativní zdroje. Jsou vhodné pro kombinaci dodávky horké vody pro vytápění domu i pro domácí využití.

DELATA INOX

Vysocekvalitní vnější ocelové provedení pro náročné prostředí (např. zemědělský sektor) či jen jako moderní doplňěk interiéru.

Standardně dodáván s topným tělesem pro ohřev vody na vyšší stupeň (75 °C) v menší zásobní nádobě. Možnost napojení na solární panely a získání kombinace cirkulace horké vody a běžné spotřeby.

Dostupný v provedeních o objemu 200 a 300L, vhodný pro 3,5 - 5,5 osob.

DELTA COIL

Bojler, který sníží energetickou náročnost ohřevu vody o 60% díky vyspělé technologii výroby a izolačním vlastnostem materiálu NANOPUR oproti materiálu EPS. DELTA DC je vhodný pro zařízení s tepelným příkonem do 25kW (bojler) nebo 10kW (tepelné čerpadlo s měničem). Je vybaven všemi připojeními včetně bezpečnostního ventilu pro snadné připojení v domácnosti. Na požádání je možné objednat i směšovací ventil pro nastavení požadované teploty vody.

Dostupný v provedeních o objemu 200 a 300L, vhodný pro 3 - 5 osob.

DELTA GEOCOIL

Ideální zásobník 200 a 300l pro maximální příjem horké vody z tepelného čerpadla od 10 do 14kW a zálohovaného topným tělesem 3kW, které zvyšuje teplotu vody a tím snižuje nebezpečí vzniku bakterií v zásobníku. Topný element je zárukou výroby horké vody pro případ, že tepelné čerpadlo nefunguje. 

Dostupný v provedeních o objemu 200 a 300L, vhodný pro 3 - 5 osob.

DELATA TWINCOIL

Bojler schopný propojit až dva alternativní zdroje, čímž maximalizuje užitek horké vody. Ideláně kombinuje zdroj s přísunem vody s nižší teplotou (např. solární panely do 12 m²/ tepelné čerpadlo do 10kW) a zdroj přísunem teplejší vody  (bojler do 25kW).

  Dostupný v provedeních o objemu 200 a 300L, vhodný pro 4 - 6 osob.

Bojlery série OPTIMA

Jedinečné výrobky OSO s patentovaným tankem v tanku. Jsou vhodné pro ohřev pomocí tepelného čerpadla a slunečních kolektorů. Ideální všude tam, kde potřebujete kombinovat dodávku horké vody pro vytápění a pro domácí využití.

OPTIMA COIL

Je ideálním bojlerem pro tepelná čerpadla bez třícestného ventilu do výkonu od 12 do 15kW a objekty od 300 do 400 m² vytápěné plochy.

Dostupný v provedeních o objemu 300 a 360L, vhodný pro 5 a 7 osob.

OPTIMA GEOCOIL

Nádrž v nádrži - výrobek pro tepelná čerpadla s prioritou zvýšené dodávky teplé vody. Bojler vybavený  třícestným ventilem, který je vhodný pro domácnosti do 300 m² a požadavkem kombinovat vytápění a dodávku horké vody. OPTIMA GEOCOIL OGC je kompletně vybaven všemi připojeními a topnými tyčemi pro ohřev vody. Směšovací ventil, který je součástí výrobku, zajistí požadovanou teplotu vody.

Dostupný v provedení o objemu 360L, vhodný pro 5 osob.


Vybrali jste si bojler a rádi byste si ho objednali? Nebo potřebujete ještě více informací?