Čistý komín, krb i kamna SECURIFLAME

Čistící špalek pro komíny a kamna

Čistící špalek Securiflame je určen pro čištění komínů, otevřených krbů, krbových kamen, krbových vložek, kachlových kamen, tepelných výměníků a kouřovodů. Narušuje a snižuje tvorbu kreosotu ve vašem komínu a tím zvyšuje účinnost vašich kamen nebo krbů. Eurexim snižuje tvorbu dehtu pomocí chemické reakce svých částí s dehtem, který se následně vysuší, rozdrobí a sesype do vymetacího otvoru. Čistící špalek neobsahuje žádné látky škodlivé pro lidskému zdraví ani znečišťující ovzduší.

Čistící špalek pro komín a kamna

Při nákupu osmi kusů čističů máte dopravu zdarma! Čistící špalek SECURIFLAME je určen pro čištění komínů , otevřených krbů , krbových kamen , krbových vložek, kachlových kamen, tepelných výměníků a kouřovodů. Narušuje a snižuje tvorbu kreosotu ve vašem komínu a tím zvyšuje účinnost vašich kamen nebo krbů. Čistící špalek snižuje tvorbu dehtu pomocí chemické reakce svých částí s dehtem, který se následně vysuší, rozdrobí a sesype do vymetacího otvoru. Čistící špalek neobsahuje žádné látky škodlivé pro lidskému zdraví ani znečišťující ovzduší .

399,00 Kč

  Při nákupu osmi kusů čističů máte dopravu zdarma!

  Podívejte se, jak fungují čističe SECURIFLAME

  Čistič peletových kamen SECURIFLAME

  Čistič peletových kamen Securiflame a teplovodních výměníků, je určen pro všechny typy kamen spalujících dřevěné, slámové či slunečnicové pelety. Smyslem procesu čistění je odstranění nánosů nečistot, které vznikají spalováním lisované biomasy v kotlech nebo v kamnech tomu určených, a zabránění tvoření nánosu spalin na stěnách teplovodních výměníků, které bývají součásti zařízení.

  Peletový čistič Securiflame je vyroben z přírodních minerálních materiálů, které pomohou zlepšit účinnost vašich kamen a zabrání poškození spalinových cest. Pravidelným použitím čističe významně snižíte spotřebu pelet, zvyšíte účinnost kotle a šetříte životní prostředí.

  Čistič peletových kamen Securiflame

  Čistič peletových kamen Securiflame a teplovodních výměníků, je určen pro všechny typy kamen spalujících dřevěné, slámové či slunečnicové pelety. Je vyroben z přírodních minerálních materiálů, které pomohou zlepšit účinnost vašich kamen a zabrání poškození spalinových cest. Pravidelným použitím čističe významně snižíte spotřebu pelet, zvyšíte účinnost kotle a šetříte životní prostředí. Cena uvedena včetně DPH.

  399,00 Kč