Regulace vytápění

Každý náš přímotopný panel můžete ovládat samostatně ručně dle potřeby pomocí termostatu nebo si u nás můžete nechat navrhnout chytrý řídící systém. Vytápění i další spotřebiče můžete ovládat přímo v domě pomocí Orionu 700 nebo odkudkoli a kdykoli potřebujete pomocí aplikace v telefonu. Ať tak či tak, mít doma teplo a příjemně, navíc s úsporou nákladů a s ohledem na životní prostředí, už nemůže být jednodušší.

Řídící jednotka ORION 700

Setří peníze a dopřeje vám takové teplo, jaké máte rádi. Řekněte, kdy jste doma a jak teplo vám má být, nastavte si, v kolik má být uvařená káva, kdy se mají rozsvítit světla nebo třeba sepnout bojler, ostatní už nechte na Orionu 700.

Orion 700 umí řídit jakýkoli typ elektrických radiátorů a různé elektrické spotřebiče. Nejvyšší energetické úspory a účinnosti vytápění dosáhnete výhradně v kombinaci s radiátory NOBØ. Duální termostaty v nich přijímají signály Orionu 700, což umožní snížit teplotu na hranici efektivnosti aniž byste radiátory museli vypínat. Tím zabráníte výrazným výkyvům teplot a s nižší spotřebou energie obnovíte příjemnou teplotu pokoje.

Testy ukázaly, že využíváním systému Orion 700, lze snížit spotřebu elektrické energie až o 25%. I když zohledníme řadu faktorů, jako jsou například komfortní teplota, izolace domu či cena vámi nakupované elektrické energie, s Orionem 700 spoříte okamžikem jeho instalace.

Takže jednoduše nastavte kdy jste doma a jak teplo v tu dobu chcete mít, určete, kdy jste v práci nebo pryč na víkend. Rozhodněte se, kdy je třeba mít zapnuté nebo vypnuté venkovní a vnitřní osvětlení, připojte další spotřebiče a pak už si jen užívejte domácí pohodu.

Termostaty k přímotopným panelům NOBØ

Jednoduchá, kvalitní a spolehlivá regulace.

Termostat pro umístění na stěnu pokoje

NTB 2R - elektronický prostorový termostat s možností připojení podlahového čidla a regulaci podlahového vytápění

Termostaty pro ovládání přímotopů BALI TOP a GALAXY

NCU 2T - Elektronický termostat s možností nastavení dvou úrovní teploty a individuálního programování času pro vytápění. Instalace do panelu NOBØ BALI TOP.


NCU 2R - Elektronický termostat spolupracující s řídící jednotkou Orion EC 700 a EcoHub , s možností nastavení dvou úrovní teploty a týdenního programu. Instalace do panelu NOBØ BALI TOP.

NCU 1R - elektronický termostat v provedení 1R pro řízení pomocí jednotky EcoHub nebo systém EC 700.

NCU ER - elektronický termostat, kde se teplota komfortní a úsporná nastavuje v aplikaci vašeho telefonu /tabletu, nebo v řídící jednotce Orion EC 700.

NOBØ EcoSwitch SW4 - Manuální nastavení režimu vytápění přímotopných panelů NOBØ BALI TOP.

NOBØ Ecosens MSV - Dálkově řízené vypínání topení v době otevření okna.

NCU 2T, NCU 2R
NCU 2T, NCU 2R
NCU 1R
NCU 1R
NCU ER
NCU ER
NOBØ EcoSwitch SW4
NOBØ EcoSwitch SW4
NOBØ Ecosens MSV
NOBØ Ecosens MSV

NOBØ Energy Control

Vytápění pod kontrolou. Moderně, rychle a efektivně.

Bezdrátový systém NOBØ Energy Control vyvinutý v Norsku pro snadné řízení teploty ve vaší domácnosti můžete nyní ovládat prostřednictvím aplikace na vašem chytrém telefonu nebo tabletu. Spotřebovat méně tepelné energie a současně získat větší komfort u vás doma nebylo nikdy jednodušší.

Představte si, že přijdete domů, kde je příjemně vytopeno a útulno. Navíc ještě šetříte výdaje za energii a myslíte na životní prostředí. Tento komfort vám zajistí výkonný systém NOBØ Energy Control. Potřebujete jen bezdrátové připojení, přijímač NOBØ ECOHUB propojující vytápěcí panely a další spotřebiče ve vaší domácnosti, a systémovou aplikaci instalovanou na vašem chytrém telefonu či tabletu.

Jak funguje systém NOBØ Energy Control?

Přijímač ECOHUB je propojen s vaším bezdrátovým adaptérem pomocí síťového kabelu. Tímto spojením přijímač ECOHUB komunikuje bezdrátově s aplikací, přímotopnými panely, osvětlením i dalšími spotřebiči ve vaší domácnosti, které jsou vybaveny přijímačem. Takový přijímač je řešen formou zásuvky či modulu integrovaného v přímotopných panelech NOBØ .
Stáhněte si aplikaci NOBØ App z obchodu App Store, pokud máte zařízení iPhones, či z obchodu Google Play, pokud máte zařízení s androidem.

Systém je možno ovládat také ručně pomocí nástěnného ovladače ECOSWITCH, který funguje pomocí baterie a pomocí kterého je ovládání systému snadné pro každého člena domácnosti i bez chytrého telefonu či tabletu.

  • Úspora spotřeby energie až o 25%
  • Snadné ovládání a nastavení individuálního programu
  • Řízeno prostřednictvím aplikace či nástěnného ovladače
  • Aplikace a aktualizace softwaru dostupné na internetu
  • Navrženo a vyvinuto v Norsku

Hlavní přednosti ECO HUB

Jednoduchá instalace

Stáhněte si aplikaci NOBØ Energy Control do chytrého telefonu či tabletu. Pak už jen jednoduše rozdělte domácnost na vytápěné zóny, každé vytvořte týdenní program tak, aby co nejlépe odpovídal denním potřebám vaší rodiny. Snadno si tak nastavíte, kdy a v jakých částech domácnosti potřebujete plný výkon vytápění a zároveň nastavíte nižší teplotu pro dobu, kdy nejste doma. Nebo si nastavte nižší teplotu v místnostech, které běžně neobýváte a nepotřebujete je vytápět. Pokud si si nejste jistí, aktivujte si v aplikaci přednastavenou variantu. A pokud se vaše potřeby v průběhu času změní, snadno si nastavení programu v aplikaci kdykoli upravíte.

Navrženo pro celou rodinu

Může se stát, že potřebujete přenastavit program i v průběhu již naplánovaného týdenního programu. Snadno tak učiníte pomocí aplikace ve vašem chytrém telefonu či tabletu. Změna zůstane platná do doby, než se program automaticky nastaví na další týdenní program. Pro tyto účely doporučujeme také zakoupit nástěnný ovladač (ECOSWITCH), prostřednictvím kterého si v případě potřeby i vaše děti snadno upraví nastavení, aniž by musely mít tablet nebo chytrý telefon. Například, když vaše dítě přijde domů ze školy dříve než obvykle, zvýší si teplotu v pokoji prostřednictvím ovladače ECOSWITCH.

Šetrný systém vůči životnímu prostředí i vaší peněžence

NOBØ Energy Control je nadčasový systém. Je výrobcem neustále inovován proto, abyste pohodlně a jednoduše pomocí internetu kontrolovali spotřebu energie a ovládali topení včetně dalších spotřebičů kdykoli potřebujete. Aplikaci je možno získat či aktualizovat pomocí obchodu App Store (pro zařízení iPhone) nebo obchodu Google Play (pro zařízení s technologií Android). Takto snadno a rychle získáte cenově dostupný systém NOBØ Energy Control, který si můžete přizpůsobovat a aktualizovat dle svých potřeb.

Úspořte až 25% za váš účet za elektřinu

Analýzy potvrzují, že náš systém vám pomůže snížit náklady na spotřebu energie až o 25%. Úspory  dosáhnete za současného zvyššení komfortu a pohodlí u vás doma.

Také chcete vytápět chytře?