Přímotopné panely

Přímotopné panely značky NOBØ jsou tradiční norské produkty prověřené drsným severským klimatem. Spojují v sobě vysoké nároky na efektivní vytápění, atraktivní design a díky své nadčasové regulaci významné úspory elektrické energie.

Vyberte si z naší široké nabídky konvektorů.

Bali Top - elektrický konvektor

Klasický elektrický konvektor vhodný pro vytápění rodinných domů, chat a kanceláří.

Přímotopné elektrické panely NOBØ BALI TOP vás zaujmou atraktivním designem a jedinečnou schopností bezdrátového řízení neomezeného počtu přímotopných panelů pomocí systému NOBØ 700 a Energy Control nastaveného ve vašem tabletu či chytrém telefonu. BALI TOP přímotopný panel je ideální pro vytápění rodinných domů, bytů, chat a kanceláří s požadavkem na úsporu a přesnou regulacíispotřeby. Je vyráběn s horním výdechem teplého vzduchu v čisté bílé barvě RAL 9010, je vybaven kovovou konzoli, krabicí pro el.připojení a pojišťovacím plastovým páskem.

  NOBØ BALI top konvektory vám nabízejí:
 • bezpečný, bezhlučný a spolehlivý chod
 • dálkové řízení přímotopného panelu pomocí systému NOBØ EcoHub
 • jedinečný design s horním výdechem horkého vzduchu
 • výška panelů 40 a 20 cm vhodných pro nízké parapety
 • výběr elektronických termostatů NCU pro panely NOBØ BALI TOP

Designová lahůdka v oblasti vytápění.

NOVINKA - BALI skleněný panel

Představujeme vám absolutní novinku mezi elektrickými přímotopy - skleněný panel BALI v bílé, antracitové nebo retro modré barvě.

Vyberte si z nabídky BALI TOP

Přímotopné panely DIMPLEX

Přímotopné panely Dimplex s akumulací jsou vhodné do všech prostor vašeho domu, kanceláře či chaty.

Přímotopné panely Dimplex s akumulací jsou vhodné do všech prostor vašeho domu, kanceláře či chaty s výjimkou využití v koupelnách. Olejová náplň zajistí pomalé chladnutí panelu v době vypnutí HDO proudu. Příjemné teplo z panelu Dimplex AKU je částečně radiační a částečně konveční. Zabraňuje vysoušení vzduchu v místnosti a svým tvarem, barvou a velikostí, nenarušuje design místnosti. Panely Dimplex AKU jsou vybaveny držáky pro uchycení na stěnu i kovovými nožičkami pro individuální manipulaci s panelem.

Regulace teploty: Dimplex OFX - elektronický termostat umístěný na panelu s natáčecím kolečkem s devíti stupni určujícím výši teploty. Červená ledka signalizuje připojení k napětí.

Dimplex OFX TI - elektronický časovací termostat s možností nastavení a vypnutí panelu každých 15 minut po dobu 24 hodin.

Dimplex MK 1 - elektronický termostat umístěný na panelu s nastavením teploty pomocí otočného kolečka s devíti stupni teploty.

Zakoupit Akumulační panel Dimplex

Přímotopné panely GALAXY

Univerzální konvektor se spolehlivým provozem a širokou možností regulace spotřeby

Konvektor NOBØ Galaxy je výkonný elektrický přímotop, který je možné umístit do místnosti chat, chalup, škol, hotelů, rodinných domů atd.

NOBØ Galaxy má vkusný norský design v elegantní bílé barvě a vyznačuje se kvalitní a přesnou regulací, tichým chodem a nevyžaduje téměř žádnou údržbu.

Konvektory NOBØ Galaxy se vyrábějí v široké škále provedení, jsou osazeny elektronickými termostaty od jednoduchých až po plně automatická elektronická zařízení. Na základě individuální volby si zákazník zvolí typ termostatu, který se následně do panelu vsadí. Všechny termostaty NOBØ mají schopnost nastavení nezámrzné teploty.

Elektrické konvektory NOBØ Galaxy vám zaručí dokonalé pohodlí při vytápění, dlouholetou životnost a snadnou montáž.

Hlavní přednosti NOBØ Galaxy

 • univerzální použití
 • spolehlivý provoz
 • kvalitní regulace
 • snadná montáž

Zakoupit přímotopné panely Galaxy

Přímotop máte vybraný?