Nerezové bojlery OSO

Záruka norské kvality a teplé vody

OSO nerezové boilery a zásobníky jsou ideální řešení pro každou domácnost. Pyšní se především svou kvalitou, dlouhou životností i variabilitou objemu za rozumnou cenu. Jsou první volbou, pokud potřebujete uchovat vodu z vašeho tepelného čerpadla či solárních panelů. V nabídce máme i výrobky pro průmyslový sektor. O kvalitě vás přesvědčíme pětiletou zárukou a faktem, že výrobou nerezových boilerů se společnost OSO zabývá více než 80 let.

Proč koupit nerezový bojler OSO

Kvalitní nerezový materiál

Bojler je vyroben z nerezového materiálu Everlast Titanum. Ten vám v kombinaci s novou metodou svařování zaručí vyšší odolnost vůči korozi a zvýší celkovou životnost bojleru.

Nízké tepelné ztráty

 Kombinace vysoce kvalitních izolačních pěn NANONANOPUR, ISOFLEX VIP a izolační minerální vaty snižuje tepelné ztráty

o 25 až 30 %.

Nízká hmotnost

Využitím nových a kvalitnějších materiálů  (Everlast Titanum) se výrazně zredukovala hmotnost některých částí ohřívačů vody (např. plášť nádoby, topné spirály). Díky nižší celkové hmotnosti je manipulace a instalace bojlerů snazší a pohodlnější.

Široká nabídka bojlerů a zásobníků

Nabízíme bojlery a zásobníky pro rozličné druhy využití - pro běžné domácnosti, chaty, hotely i průmyslový sektor. Zásobníky jsou výbornou volbou pro udržení teplé vody ze solárních panelů a tepelných čerpadel.

Kvalitní nerezový bojler

Vyberte si ten pravý pro vás

Pro domácnost

Ať už máte malý či velký byt, dům, chatu, doma vás žije pět, dva či jeden, každý z nás si rád užije teplou sprchu, kdykoli má chuť. OSO je tu pro zákazníky, kteří hledají bojler vhodný pro připojení na alternativní zdroj tepla, ať už solární panely či tepelné čerpadlo. Naše produkty jsou tak vhodné ke kombinaci ohřevu vody pro vytápění i běžnou domácí spotřebu. Naše bojlery vám zaručí zásobu teplé vody přesně dle vašich potřeb. Stačí si vybrat ten pravý.

Pro komerční sektor

Kvalitní bojler a zásobník horké vody v komerčním sektoru je klíčová výhoda. Hotel, fitko či plavecký bazén bez teplé vody zkrátka není to pravé. V naší nabídce naleznete několik typů bojlerů vhodných i pro váš byznys. O spolehlivosti prodktů společnosti OSO vypovídá i fakt, že je předním světovým dodavatelem v námořním sektoru, pro ropné plošiny a další náročné obory.

Doporučujeme pro vás tyto bojlery

Ať je pro vás kritérium rychlost ohřevu, kapacita horké vody, energetická úspora, napojení na solární panely, tepelné čerpadlo nebo kombinovat ohřev vody pro domácí využití a vytápění, v naší nabíce si vyberete. 

SAGA S

Bojler vhodný k instalaci do všech prostor s připevněním na stěnu nebo jako stojící ohřívač vody. Díky namontovaným vstupům 1/2" lze připojit k solárním panelům.

Dostupný v několika provedeních o objemu 150 - 300L, vhodný pro 2,5 - 5,5 osob.

SAGA EXPRESS SX

Bojler vhodný do místnosti s omezeným prostorem a požadavkem na zvýšenou a rychlou dodávku horké vody (až 3xrychlejší než jiné bojlery). Možnost připojení na solární panely. S využitím směšovacího ventilu dosáhnete maximálního průtoku teplé vody 0,7l/s.

Dostupný v několika provedeních o objemu 150 - 300L, vhodný pro 3,5 - 6,5 osob.

WALLY

Štíhlý bojler s příslušenstvím ve spodní části s/bez směšovacího ventilu. Instaluje se na stěnu (držák je součástí balení) a má krytí IP 44. Na základě nařízení EU je z továrny má nastavenu teplotu vody na 65°C. Pro zvýšení kapacity boileru si lze nastavit teplotu až na 75°C pomocí termostatu, který je
součástí zařízení.

Dostupný v několika provedeních o objemu 30 - 120L, vhodný pro 1 - 2,5 osoby.

NANO

Plná kapacita horké vody do 8minut. NANO je vhodný tam, kde je zdroj horké vody (bojleru) ve větší vzdálenosti. Montuje se pod kuchyňskou linku v horizontální nebo vertikální poloze. S kapacitou 12l 40°C teplé vody je vhodný pro kuchyňské využití, mytí rukou atp.

NANO se dodává s 3 kW topnicí, díky které získáte do 10 minut horkou vodu o teplotě 40°C v objemu 75l.

VERSA V

Štíhlý bojler, který snadno nainstalujete na stěnu i podlahu. VERSA V je vhodný bojler do všech malých prostor. Teplota vody je dle směrnic EU nastavená na 65°C pro objemy 70 / 90 / 120 L a 70°C pro objemy 30 a 50 L. Teplotu vody lze regulovat i manuálně až na 75°C pomocí směšovacího ventilu s maximálním průtokem do 0,7l/sec.

Dostupný v několika provedeních o objemu 30 - 120L, vhodný pro 1 - 2,5 osoby.

DELATA TWINCOIL

Bojler schopný propojit až dva alternativní zdroje, čímž maximalizuje užitek horké vody. Ideláně kombinuje zdroj s přísunem vody s nižší teplotou (např. solární panely do 12 m²/ tepelné čerpadlo do 10kW) a zdroj přísunem teplejší vody (bojler do 25kW).

Dostupný v provedeních o objemu 200 a 300L, vhodný pro 4 - 6 osob.

Potřebujete poradit s výběrem nebo se potřebujete na něco zeptat?

Pokud se chcete podívat na kompletní nabídku, vyberte jednu z kategorií.

 O společnosti OSO

Rodinná firma lídrem světových trhů s bojlery

Od roku 1932 vyrábí již třetí generace rodiny pana Reidara Frølicha Brathena v Norsku kvalitní nerezové elektrické bojlery, ohřívače vody a zásobníky na vodu pro sluneční kolektory, tepelná čerpadla a kamna na pevná paliva.  Výrobky rodinné společnosti OSO nachází využití v domech, chatách, hotelech, průmyslových zařízeních či v lodním průmyslu. Vysoká kvalita zpracování nerezu, doložená 5 letou garancí, přesvědčila zákazníky v Norsku ale i ve světě. Pozici lídra na trhu s bojlery si společnost OSO AS drží především pro svůj důraz na kvalitu používaných materiálů, díky neustálím inovacím a zvyšování technologického standardu ve výrobním procesu, díky poskytování perfektního servisu a v neposlední řadě pro respekt k životnímu prostředí.

Svařování a technologické postupy výroby bojlerů OSO

Společnost OSO AS využívá k výrobě bojlerů kvalitní nerezovou ocel a moderní technické vybavení pro svařování materiálů, které splňuje mezinárodní normy EN ISO 9001 3834. Používá laserové dělení materiálu, CMT přepravu materiálů za studena a svařovací techniku TIG. Everlast titanum, speciální nerezový materiál na výrobu boilerů a zásobníků vody, ve spojení s moderní technologii svařování ULTRAWELD dává výrobku dlouhou životnost a vysokou odolnost proti prorezavění. Materiál Everlast titanum oproti jinde používaným materiálům je výrazně lehčí a navíc je díky němu výrobek ze 70% recyklovatelný. Důraz na výrobu šetrnou k životnímu prostředí a efektivní užívání zdrojů je jednou z priorit společnosti OSO. Využitím nových a kvalitnějších materiálů, jako je Everlast Titanum, se výrazně zredukovala hmotnost některých částí ohřívačů vody, a tím i celková hmotnost výrobku. Manipulace s bojlery a jejich instalace u zákazníka se tak výrazně usnadnila a zpříjemnila. 

Certifikace OSO AS a výrobků OSO

Společnost OSO vlastní tyto certifikáty: ISO 9001, ISO 14001, OFSAS 1 8001

Výrobky mají tyto certifikáty: CE, CSA, WRAS, KIWA, NEMKO, SEMKO, VERITAS, LLOY

Potřebujete vědět ještě něco více o bojlerech OSO?