Bojlery pro komerční využití

Kvalitní bojler a zásobník horké vody v komerčním sektoru je klíčová výhoda. Hotel, fitko či plavecký bazén bez teplé vody zkrátka není to pravé. V naší nabídce naleznete několik typů bojlerů vhodných i pro váš byznys. O spolehlivosti prodktů společnosti OSO vypovídá i fakt, že je předním světovým dodavatelem v námořním sektoru, pro ropné plošiny a další náročné obory.

Projděte si v klidu naší nabídku bojlerů. S výběrem vám velmi rádi pomůžeme osobně na naší prodejně nebo na telefonu 602 490 843 a emailu stanislav.hajdusek@pragonordpraha.cz.

Bojlery série MAXI

Výrobky série MAXI jsou vhodné pro jakékoliv komerční využití. Ohřev lze zajistit nejen el. topnými tyčemi, ale i připojením na alternativní zdroje. MAXI TURBO systém zajistí zrychlený ohřev vody a její transport ze dna tanku do horní části tanku. Nabídka objemů je široká, od 400L až do 6000l dle požadavku zákazníka.

MAXI

MAXI serie je konstruována pro široké využití v průmyslu, pro hotelové a jiné velkokapacitní zásobníky vody. Ideální pro kombinaci ohřevu pomocí tepelných čerpadel nebo solárních panelů.  Na objednávku je k dispozici nádrž pro akumulaci teplé vody s využitím TURBOSYSTEM.

Dostupný v několika provedeních o objemu 400 - 5 000L.

MAXI STANDARD

Nepřekonatelný výkon a dlouhá životnost  jsou hlavní přednosti tohoto bojleru. MAXI Standard je vybaven topnými elementy od 5 do 15kW a může být doplněn tzv. TURBOSYSTEMEM s topným plátem. Příkon 5 - 15kW pro 230/400V + N3 fáze s termostatem kontrolujícím teplotu 60 -90°C ve třech stupních se separátním bezpečnostním termostatem.

Dostupný v několika provedeních o objemu 400 - 5 000L.

MAXI XPRESS

Nerezová nádrž s dvojítým vytápěním a zrychleným ohřevem vody. MX nabízí dvojnásobek dostupné kapacity ponorného ohřívače oproti standardu, ohřívání buď pomocí integrovaných elektrických ponorných ohřívačů INCOTEC nebo prostřednictvím externího zdroje energie s TURBOSYSTEM s deskovým výměníkem tepla (volitelná kapacita) a dvojitou sadou čerpadel pro vyšší provozní bezpečnost.

Dostupný v několika provedeních o objemu 400 - 5 000L.

MAXI COIL

Bojler ideální pro přímý elektrický provoz v létě s možností přepnout do provozu kotle v zimě. Poskytuje atraktivní alternativu k TURBOSYSTÉMU, pokud nároky na horkou vodu jsou poněkud menší. MAXI COIL je standardně dodáván s hladkou potrubní topnou spirálou odolnou vůči vodnímu kameni s kapacitou až 30 kW z kotle.

Dostupný v několika provedeních o objemu 400 - 5 000L.

MAXI GEOCOIL

MAXI Geocoli je vyroben pro požadavky tepelných čepadel s výkonem do 40kW a s velkým objemem teplé vod. MAXI MGC je vybaven topnými tyčemi 5 - 15kW 230 - 400 V + N3 fáze a je vhodný i pro solární panely do 40m2. MAXI MGC můžete osadit tzv. TURBOSYSTEM. Zařízení je na vyžádání a objednávku.

Dostupný v několika provedeních o objemu 400 - 5 000L.

MAXI ACCU

Ideální nádrž pro využití horké vody z tepelných čerpadel i solárních panelů zajištující dostatek teplé vody pro průmyslovou oblast. MAXI ACCU je vhodný pro chladicí systémy při použití izolace ARMAFLEX. Izolace a ocelový vnější obal úspěšně brání kondenzaci vody. Využivá se v místnostech s klimatizací pro chlazení přístrojů/strojů s požadavkem stálé teploty.

Dostupný v několika provedeních o objemu 400 - 5 000L.

Potřebujete více informací?

Pak si níže stáhněte kompletní specifikaci bojlerů z celé naší nabídky. S výběrem bojleru vám velmi rádi pomůžeme osobně. Neváhejte nás kontaktovat na telefonu 602 490 843 nebo emailu stanislav.hajdusek@pragonordpraha.cz