NOBØ - to je norský systém vytápění, který efektivně a úsporně využívá elektrickou energii k vytápění domů, chat, bytů, kancelářských prostor, škol a jiných míst. Potřebujete vytopit jednu či více místností nebo zajistit kompletní vytápení celého domu? Chcete mít možnost na celý systém napojit i další elektrické spotřebiče jako světla, kávovar či jiné, a vše snadno řídit i třeba na dálku přes mobilní aplikaci? A to navíc s úsporou pořizovacích i provozních nákladů, s ohledem na životní prostředí? Pak si vyberte z naší široké nabídky produktů nebo pořiďte celý úsporný systém vytápění. Výrobky NOBØ vás přesvědčí nejen svou výkonností, šetrností, ale také nadčasovým designem, snadnou instalací a chytrým intuitivním ovládáním. Výrobky NOBØ jsou držitely certifikace ISO, prověřeny drsným klimatem Norska a doporučeny programem EMTEK jako nejkvalitnější výrobky v oblasti využívání elektrické energie.

Chytré, úsporné a ekologické vytápění

přesně pro mne, když potřebuji...

Jednoduše vytopit jednu či více místností

Přímotopné panely

Podívejte se na naší nabídku přímotopů a vyberte si ten pravý pro vás podle výhřevnosti, designu či vytápěného prostoru. Neváhejte nás kontaktovat. Pokud si nejste jistí svýběrem nebo máte jakékoli otázky, rádi vám poradíme.


Kompletně vyřešit vytápění

Kompletní systém úsporného vytápění

Přijďte k nám s projektem či vaším záměrem. Rádi s vámi probereme nejvhodnější možnosti, jak vytápět váš nový dům, byt či jiný objekt nebo jak změnit stávající systém na lepší. Pomůžeme vám s výberem přímotopů, termostatů i návrhem jednoduchého systému ovládání vytápění i dalších elektrických spotřebičů. Poradíme vám, jak vše nakombinovat s ostatními prvky vytápění (jako jsou krbová kamna, podlahové vytápění atp.), jak dosáhnout celkové úspory pořizovacích nákladů a maximální efektivnosti celého systému.

NOBØ přesvědčí každého

A jaký bude váš důvod k pořízení systému NOBØ?

Přímotopné panely

 • Vysoký výkon, nízké náklady
 • Široká škála využití
 • Elegantní nadčasový design
 • Bezpečný a spolehlivý provoz
 • Snadná instalace a ovládání
 • Více o přímotopných panelech

Regulace vytápění

 • Inteligentní řešení pro dílčí i celkové řešení
 • Snadná obsluha v místnosti i vzdáleně přes aplikaci
 • Absolutní komfort
 • Dokonalé bezpečí
 • Více o regulaci

Kompletní řešení

 • Úsporné, ekologické a nadčasové vytápění
 • Možnost napojení na další elektrická zařízení v domě
 • Snadná obsluha v místnosti i vzdáleně přes aplikaci
 • Spolehlivý provoz
 • Pro více informací nás kontaktujte

Ušetřete s ORION 700 raz, dva, tři!

Kompletní úsporný systém vytápění pro každého

Regulace vytápění NOBØ řídicí jednotkou Orion 700 významně snižuje výdaje za elektrickou energii. Úspory dosažené při použití této technologie nejsou hypotetické, ale skutečné. Srovnávací měření z Norska mluví za vše.

Měření se prováděla v měsíci březen ve dvou naprosto identických domech o rozloze 134 m2. Domy byly vybaveny stejně výkonnými elektrickými spotřebiči. Jeden byt byl vytápěn obvyklým způsobem - topnými tělesy regulovanými termostatem, které ve všech místnostech udržovaly konstantní teplotu po celou dobu měření. Ve druhém domě bylo instalováno zařízení Orion 700, které teplotu automaticky snižovalo v předem nastavených  intervalech v průběhu 24 hodin každý den.

Z měření vyplynulo, že průměrná týdenní úspora činila více než 100 kWh. To znamená, že spotřeba elektrické energie klesla o více než 22,4 %.

ORION 700 vám dále nabízí

Úsporné vytápění i komfort

Spotřebu el. proudu při vytápění značně zmenšíte snižováním teploty v době, kdy se dům, místnost, škola, kancelář, hotelový pokoj atp. nepoužívají. Když vstáváte, když se vracíte domů nebo přijíždíte na chatu budete mít v požadované době vytopeno na komfortní teplotu. Když teplo naopak nepotřebujete a nejste doma, vytápíte jen na úspornou teplotu. Regulaci teploty poznáte na nižším účtu za elektrickou energii.

Snadná obsluha - spolehlivý provoz

Nastavení konkrétního časového programu pro místnost, den a týden se provádí pomocí tlačítek na displeji Orion 700. Spolehlivost zařízení Orion 700 zajišťuje vestavěná paměť se schopností udržet nastavený program i po dobu 24 hodin po vypnutí přívodu energie. Volba komfortní a úsporné teploty se nastavuje pomocí dvou pojezdů na termostatu jednotlivých přímotopných panelech Galaxy. U termostatu TR 36 pak poklesem teploty o ca. 7° C. U skleněného panelu Safír pak přímým individuálním nastavením úrovně teploty komfortu a úspory.

Jednoduchá a levná montáž

Orion 700 - vysílá řídící signály k topným panelům, podlahovému vytápění, osvětlení nebo k jiným elektrickým spotřebičům pomocí rádiových signálů zachycovaných přijímači. Přijímače předávají informace jednotlivým spotřebičům, které pak přecházejí do úspory nebo komfortu.

Snadné přizpůsobení režimu vašeho bytu nebo domu

Řídicí jednotka Orion 700 může nezávisle ovládat až 100 různých spotřebičů v různých zónách. Zóny tvoří místnosti jako např. obývací pokoj, dětský pokoj, ložnice, koupelna, pracovna apod. V každé zóně si nastavíte na termostatu každého přímotopného panelu teplotu pro komfort nebo teplotu pro režim úspory.


Úsporný program výrobků NOBØ a Orion 700 ušetří finance vynaložené na vytápění i vám!

Kam si pořídit vytápění NOBØ

Elektrické konvektory zajišťují efektivní vytápění nejen pro rodinné domy, ale přinášejí úspory a výhody i v dalších prostorech. Meze využití ovšem NOBØ nezná žádné. 

Rodinné domy a chaty

nízké pořizovací náklady a vysoký komfort v regulaci

Horské hotely a penziony

nízké pořizovací náklady a vysoký komfort v regulaci

Školy, školky, knihovny

nízké pořizovací náklady, vysoký komfort v regulaci a bezpečný provoz

Kulturní památky, kostely

uchování konstantní teploty

Designově náročné prostory, koupelnová studia

elegantní design v náročných podmínkách

Obytné buňky

levný, výkonný a bezporuchový provoz

Tradiční dům - i tam hledejte NOBØ

Naše produkty doporučuje svým klientům například architektonická kancelář "Tradiční dům". Inspirujte se i vy báječnou kombinací elegantního, úsporného a ekologického vytápění s tradiční architekturou.

O výrobci NOBØ

Certifikované výrobky prověřené drsným severským klimatem.

Firma NOBØ Electro a.s. vyrábí elektrické konvektory od roku 1947 a je předním světovým výrobcem elektrického vytápění a regulace. Spojením silných severských výrobců elektrického vytápění a regulace vznikla z původní NOBØ Electro nově společnost Glen Dimplex Nordic.a.s. Jejími partnery jsou Siemems, Glen Dimplex a EWT.

Výrobky NOBØ jsou jedinečné díky své kvalitě, nadčasovému designu a široké škále využití (rodinné domky, kanceláře, školy, hotely a rekreační zařízení, historické objekty, designově náročná prostředí... ) a získaly si oblíbu po celé Evropě, v Austrálii i Kanadě.

Přesná a snadno ovladatelná regulace šetří elektrickou energii, životní prostředí a především finanční prostředky.

Více o informací o historii a filosofii najdete na stránkách společnosti.